Apua myymiseen tai ostamiseen
Tilaa ilmainen arvio asunnostasi

Unelmien asunto aikaa tuhlaamatta
Käytä pikahakuamme

- 000 €
-

RE/MAX Casa Alto toimii entisen elokuvateatteri Meranon tiloissa Helsingin Viiskulmassa. Toimistomme on myös palkittu Euroopan tyylikkäimpänä Remax toimistona, sekä on myös AAA-luokitettu Suomen menestynein kiinteistönvälitystoimisto.

Konttorimme on avoinna ma-pe 9.00 - 17.00 Päivystyspalvelumme 24/7 numerossa 0500 322 232

Seuraa meitä somessa

Ota heti yhteyttä!

Peter Juslin

Ota yhteyttä
9.5
Peter Juslin

LKV, LVV, KiAT, NHS, kaupanvahvistaja

050 310 5507 peter.juslin@remax.fi Tutustu minuun »
Juha-Matti Martikainen

Ota yhteyttä
9.5
Juha-Matti Martikainen

LKV, LVV, KiAT, toimitusjohtaja

+358 50 406 6666 j-m.martikainen@remax.fi Tutustu minuun »
René Messia de Prado

Ota yhteyttä
10
René Messia de Prado

Kiinteistönvälittäjä, LKV, LVV, KiAT, NHS

+358 40 518 6949 rene.messiadeprado@remax.fi Tutustu minuun »
Antti Tillanen

Ota yhteyttä
10
Antti Tillanen

LKV, LVV, KiAT, PVS, vastaava hoitaja

+358 40 7277 003 antti.tillanen@remax.fi Tutustu minuun »
Sebastian Linden

Ota yhteyttä
10
Sebastian Linden

Kiinteistönvälittäjä, LKV, LVV, KiAT, NHS

+358 50 536 1876 sebastian.linden@remax.fi Tutustu minuun »
Topi Aalto

Ota yhteyttä
10
Topi Aalto

Myyntineuvottelija

040 728 1120 topi.aalto@remax.fi Tutustu minuun »
Leena Ankkuriniemi

Ota yhteyttä
9.5
Leena Ankkuriniemi

Kiinteistönvälittäjä LKV, KiLAT, sisustussuunnit.

040 724 6843 leena.ankkuriniemi@remax.fi Tutustu minuun »
Nina Brandenburg

Ota yhteyttä
Nina Brandenburg

Projektipäällikkö, HM

040 640 4034 nina.brandenburg@remax.fi Tutustu minuun »
Mona Golparian

Ota yhteyttä
Mona Golparian

Myyntineuvottelija

040 911 2305 mona.golparian@remax.fi Tutustu minuun »
Pirjo Hallipelto

Ota yhteyttä
10
Pirjo Hallipelto

Kiinteistönvälittäjä, KTM, LKV, LVV

040 732 1784 pirjo.hallipelto@remax.fi Tutustu minuun »
Anna-Maija Halsas

Ota yhteyttä
9.5
Anna-Maija Halsas

Kiinteistönvälittäjä, LKV, LVV, KiAT

040 482 5236 anna-maija.halsas@remax.fi Tutustu minuun »
Mikko Halsas

Ota yhteyttä
9.5
Mikko Halsas

Kiinteistönvälittäjä, LKV, dipl.ins.

040 831 9196 mikko.halsas@remax.fi Tutustu minuun »
Tiina Hynninen

Ota yhteyttä
9.5
Tiina Hynninen

Kiinteistönvälittäjä, LKV, LVV, DI

040 544 3464 tiina.hynninen@remax.fi Tutustu minuun »
Leena Hyry

Ota yhteyttä
9
Leena Hyry

Kiinteistönvälittäjä LKV, LVV, KiAT

045 613 0300 leena.hyry@remax.fi Tutustu minuun »
Emmi Hyvärinen

Ota yhteyttä
8
Emmi Hyvärinen

Myyntineuvottelija

040 154 0889 emmi.hyvarinen@remax.fi Tutustu minuun »
Rosa-Maria Ilmola

Ota yhteyttä
10
Rosa-Maria Ilmola

Myyntineuvottelija

050 336 6916 rosa.ilmola@remax.fi Tutustu minuun »
Mari Kärkkäinen

Ota yhteyttä
9
Mari Kärkkäinen

eMBA, Projektipäällikkö, KiAT

040 596 77 41 mari.karkkainen@remax.fi Tutustu minuun »
Nina Kovanen

Ota yhteyttä
9.5
Nina Kovanen

Kiinteistönvälittäjä, LKV, LVV, VTM

050 530 1844 nina.kovanen@remax.fi Tutustu minuun »
Jussi Laaka

Ota yhteyttä
Jussi Laaka

Kiinteistönvälittäjä LKV, LVV, Varatuomari, eMBA

0400 410 720 jussi.laaka@remax.fi Tutustu minuun »
Samuli Lahokoski

Ota yhteyttä
8.5
Samuli Lahokoski

Myyntineuvottelija

050 367 9735 samuli.lahokoski@remax.fi Tutustu minuun »
Tia Laurmaa

Ota yhteyttä
Tia Laurmaa

Kiinteistönvälittäjä, LKV, LVV, KTM

040 532 8678 tia.laurmaa@remax.fi Tutustu minuun »
Minna Lehesniemi

Ota yhteyttä
Minna Lehesniemi

Kiinteistönvälittäjä, LKV, LVV

045 672 7117 minna.lehesniemi@remax.fi Tutustu minuun »
Tarja Lehmusto

Ota yhteyttä
9
Tarja Lehmusto

Kiinteistönvälittäjä, LKV, LVV, KED

050 354 5590 tarja.lehmusto@remax.fi Tutustu minuun »
Mika Liinamo

Ota yhteyttä
10
Mika Liinamo

Myyntineuvottelija

050 540 4880 mika.liinamo@remax.fi Tutustu minuun »
Anne Liukkonen

Ota yhteyttä
9
Anne Liukkonen

Kiinteistönvälittäjä LKV, LVV

050 364 4557 anne.liukkonen@remax.fi Tutustu minuun »
Kirsi Maasalo

Ota yhteyttä
Kirsi Maasalo

Kiinteistönvälittäjä, LKV, LVV, MMM, MH, PVS

040 557 2505 kirsi.maasalo@remax.fi Tutustu minuun »
Peppi Martas

Ota yhteyttä
10
Peppi Martas

Myyntineuvottelija

040 867 8166 peppi.martas@remax.fi Tutustu minuun »
Kari Matilainen

Ota yhteyttä
9
Kari Matilainen

Kiinteistönvälittäjä, LKV, LVV

050 5151 559 kari.matilainen@remax.fi Tutustu minuun »
Sakari Mattila

Ota yhteyttä
10
Sakari Mattila

Myyntineuvottelija

044 534 0037 sakari.mattila@remax.fi Tutustu minuun »
Pekka Merta

Ota yhteyttä
9
Pekka Merta

Kiinteistönvälittäjä LKV, LVV, kaupanvahvistaja

0500 445 849 pekka.merta@remax.fi Tutustu minuun »
Lauri Pakkala

Ota yhteyttä
10
Lauri Pakkala

Kiinteistönvälittäjä, LKV, LVV, KiLAT

0400 404 747 lauri.pakkala@remax.fi Tutustu minuun »
Tea Reinikainen

Ota yhteyttä
9
Tea Reinikainen

Kiinteistönvälittäjä LKV, LVV

045 172 7676 tea.reinikainen@remax.fi Tutustu minuun »
Tomi Rissanen

Ota yhteyttä
Tomi Rissanen

Myyntineuvottelija

050 568 0008 tomi.rissanen@remax.fi Tutustu minuun »
Harri Saarnio

Ota yhteyttä
9
Harri Saarnio

Myyntineuvottelija, KiAT, Dipl.ekon

045 236 4441 harri.saarnio@remax.fi Tutustu minuun »
Silja Santala-Mäkinen

Ota yhteyttä
10
Silja Santala-Mäkinen

Kiinteistönvälittäjä, LKV, LVV, KiLAT

050 381 4519 silja.santala@remax.fi Tutustu minuun »
Irja Seppälä

Ota yhteyttä
10
Irja Seppälä

Myyntineuvottelija

040 719 2817 irja.seppala@remax.fi Tutustu minuun »
Nina Simosas

Ota yhteyttä
Nina Simosas

LKV, LVV, Business Developer

050 341 2704 nina.simosas@remax.fi Tutustu minuun »
Merita Sipovaara

Ota yhteyttä
10
Merita Sipovaara

Kiinteistönvälittäjä, LKV, KED

045 606 6565 merita.sipovaara@remax.fi Tutustu minuun »
Anton Swanljung

Ota yhteyttä
10
Anton Swanljung

Kiinteistönvälittäjä, LKV, LVV, KiAT

045 2754 666 anton.swanljung@remax.fi Tutustu minuun »
Helmiina Vainikka

Ota yhteyttä
Helmiina Vainikka

Myyntineuvottelija

050 411 4050 helmiina.vainikka@remax.fi Tutustu minuun »
Jukka Vainio

Ota yhteyttä
9.5
Jukka Vainio

Kiinteistönvälittäjä LKV, LVV

050 345 0666 jukka.vainio@remax.fi Tutustu minuun »
Kari Väyrynen

Ota yhteyttä
10
Kari Väyrynen

Myyntineuvottelija

040 505 1112 kari.vayrynen@remax.fi Tutustu minuun »
Hanna Virtanen

Ota yhteyttä
10
Hanna Virtanen

Kiinteistönvälittäjä LKV, LVV

041 432 9667 hanna.virtanen@remax.fi Tutustu minuun »
Ari Wiskari

Ota yhteyttä
9.5
Ari Wiskari

Kiinteistönvälittäjä LKV, LVV

0400 418 508 ari.wiskari@remax.fi Tutustu minuun »
Fredrik Zitting

Ota yhteyttä
10
Fredrik Zitting

Kiinteistönvälittäjä LKV, LVV

050 324 9950 fredrik.zitting@remax.fi Tutustu minuun »
Eija Martikainen

Ota yhteyttä
Eija Martikainen

LVV, VuT, YAT, sihteeri

+358 50 501 9991 eija.martikainen@remax.fi Tutustu minuun »

Casa Alto Oy LKV

Laivurinrinne 1
00120 Helsinki

+358 500 322 232
Ota yhteyttä

y-tunnus 2284434-3

RE/MAX Casa Alto toimii entisen elokuvateatteri Meranon tiloissa Helsingin Viiskulmassa. Toimistomme on myös palkittu Euroopan tyylikkäimpänä Remax toimistona, sekä on myös AAA-luokitettu Suomen menestynein kiinteistönvälitystoimisto.

Konttorimme on avoinna ma-pe 9.00 - 17.00 Päivystyspalvelumme 24/7 numerossa 0500 322 232