Apua myymiseen tai ostamiseen
Tilaa ilmainen arvio asunnostasi

Unelmien asunto aikaa tuhlaamatta
Käytä pikahakuamme

- 000 €
-

RE/MAX Casa Alto toimii entisen elokuvateatteri Meranon tiloissa Helsingin Viiskulmassa. Toimistomme on myös palkittu Euroopan tyylikkäimpänä Remax toimistona, sekä on myös AAA-luokitettu Suomen menestynein kiinteistönvälitystoimisto. Konttorimme on avoinna ma-pe 9.00 - 17.00 Päivystyspalvelumme 24/7 numerossa 0500 322 232

Seuraa meitä somessa

Ota heti yhteyttä!

Peter Juslin

Ota yhteyttä
9.5
Peter Juslin

LKV,LVV,KiAT,NHS,kaupanvahvistaja

050 310 5507 peter.juslin@remax.fi Tutustu minuun »
Juha-Matti Martikainen

Ota yhteyttä
9.5
Juha-Matti Martikainen

LKV, LVV, KiAT, toimitusjohtaja

+358 50 406 6666 j-m.martikainen@remax.fi Tutustu minuun »
René Messia de Prado

Ota yhteyttä
10
René Messia de Prado

Kiinteistönvälittäjä, LKV, LVV, KiAT, NHS

+358 40 518 6949 rene.messiadeprado@remax.fi Tutustu minuun »
Antti Tillanen

Ota yhteyttä
10
Antti Tillanen

LKV, LVV, KiAT, PVS, vastaava hoitaja

+358 40 7277 003 antti.tillanen@remax.fi Tutustu minuun »
Sebastian Linden

Ota yhteyttä
10
Sebastian Linden

Kiinteistönvälittäjä, LKV, LVV, KiAT, NHS

+358 50 536 1876 sebastian.linden@remax.fi Tutustu minuun »
Leena Ankkuriniemi

Ota yhteyttä
9
Leena Ankkuriniemi

Kiinteistönvälittäjä LKV, sisustussuunnittelija

040 724 6843 leena.ankkuriniemi@remax.fi Tutustu minuun »
Kasimir K. Baltzar

Ota yhteyttä
9.5
Kasimir K. Baltzar

Kiinteistönvälittäjä, LKV, LVV, TeK, FIA

050 585 8888 kasimir.baltzar@remax.fi Tutustu minuun »
Nina Brandenburg

Ota yhteyttä
Nina Brandenburg

Projektipäällikkö, HM

040 640 4034 nina.brandenburg@remax.fi Tutustu minuun »
Risto Eloranta

Ota yhteyttä
Risto Eloranta

Myyntineuvottelija

041 750 4642 risto.eloranta@remax.fi Tutustu minuun »
Jan Fischer

Ota yhteyttä
9.5
Jan Fischer

Myyntineuvottelija, MSc(Econ)

040 772 0668 jan.fischer@remax.fi Tutustu minuun »
Pirjo Hallipelto

Ota yhteyttä
Pirjo Hallipelto

Kiinteistönvälittäjä, KTM, LKV, LVV

040 732 1784 pirjo.hallipelto@remax.fi Tutustu minuun »
Anna-Maija Halsas

Ota yhteyttä
9.5
Anna-Maija Halsas

Kiinteistönvälittäjä, LKV, LVV, KiAT

040 482 5236 anna-maija.halsas@remax.fi Tutustu minuun »
Mikko Halsas

Ota yhteyttä
8.5
Mikko Halsas

Kiinteistönvälittäjä, LKV, dipl.ins.

040 831 9196 mikko.halsas@remax.fi Tutustu minuun »
Tiina Hynninen

Ota yhteyttä
10
Tiina Hynninen

Kiinteistönvälittäjä, LKV, LVV, DI

040 544 3464 tiina.hynninen@remax.fi Tutustu minuun »
Leena Hyry

Ota yhteyttä
Leena Hyry

Kiinteistönvälittäjä LKV, LVV, KiAT

045 613 0300 leena.hyry@remax.fi Tutustu minuun »
Mari Kärkkäinen

Ota yhteyttä
9
Mari Kärkkäinen

eMBA, Projektipäällikkö

040 596 77 41 mari.karkkainen@remax.fi Tutustu minuun »
Nina Kovanen

Ota yhteyttä
9
Nina Kovanen

Kiinteistönvälittäjä, LKV, LVV, VTM

050 530 1844 nina.kovanen@remax.fi Tutustu minuun »
Jussi Laaka

Ota yhteyttä
Jussi Laaka

Kiinteistönvälittäjä LKV, LVV, Varatuomari, eMBA

0400 410 720 jussi.laaka@remax.fi Tutustu minuun »
Tarja Lehmusto

Ota yhteyttä
9.5
Tarja Lehmusto

Kiinteistönvälittäjä, LKV, LVV, KED

050 354 5590 tarja.lehmusto@remax.fi Tutustu minuun »
Kirsi Maasalo

Ota yhteyttä
8
Kirsi Maasalo

Kiinteistönvälittäjä, LKV, LVV, MMM, MH, PVS

040 557 2505 kirsi.maasalo@remax.fi Tutustu minuun »
Peppi Martas

Ota yhteyttä
10
Peppi Martas

Myyntineuvottelija

040 867 8166 peppi.martas@remax.fi Tutustu minuun »
Kari Matilainen

Ota yhteyttä
8.5
Kari Matilainen

Kiinteistönvälittäjä, LKV, LVV

050 5151 559 kari.matilainen@remax.fi Tutustu minuun »
Aida Mazhar

Ota yhteyttä
10
Aida Mazhar

Kiinteistönvälittäjä LKV, LVV, KiAT, NHS

045 172 8787 aida.mazhar@remax.fi Tutustu minuun »
Pekka Merta

Ota yhteyttä
9
Pekka Merta

Kiinteistönvälittäjä LKV, LVV, kaupanvahvistaja

0500 445 849 pekka.merta@remax.fi Tutustu minuun »
Matti Muukkonen

Ota yhteyttä
10
Matti Muukkonen

Kiinteistönvälittäjä, LKV, LVV

0400 441 640 matti.muukkonen@remax.fi Tutustu minuun »
Virpi Nisula

Ota yhteyttä
9.5
Virpi Nisula

Kiinteistönvälittäjä, LKV, LVV

040 583 8489 virpi.nisula@remax.fi Tutustu minuun »
Roni Nurminen

Ota yhteyttä
Roni Nurminen

Kiinteistönvälittäjä, LKV, LVV

044 3022 666 roni.nurminen@remax.fi Tutustu minuun »
Riikka Okamo

Ota yhteyttä
Riikka Okamo

Myyntineuvottelija

040 722 4925 riikka.okamo@remax.fi Tutustu minuun »
Lauri Pakkala

Ota yhteyttä
10
Lauri Pakkala

Myyntineuvottelija

0400 404 747 lauri.pakkala@remax.fi Tutustu minuun »
Tea Reinikainen

Ota yhteyttä
9
Tea Reinikainen

Kiinteistönvälittäjä LKV, LVV

045 172 7676 tea.reinikainen@remax.fi Tutustu minuun »
Timo Romakkaniemi

Ota yhteyttä
9.5
Timo Romakkaniemi

Kiinteistönvälittäjä, LKV, LVV

0440 845 845 timo.romakkaniemi@remax.fi Tutustu minuun »
Harri Saarnio

Ota yhteyttä
9
Harri Saarnio

Myyntineuvottelija, KiAT, Dipl.ekon

045 236 4441 harri.saarnio@remax.fi Tutustu minuun »
Silja Santala-Mäkinen

Ota yhteyttä
9.5
Silja Santala-Mäkinen

Myyntineuvottelija

050 381 4519 silja.santala@remax.fi Tutustu minuun »
Markus Selin

Ota yhteyttä
8.5
Markus Selin

Kiinteistönvälittäjä LKV, LVV, KiAT

044 3133 191 markus.selin@remax.fi Tutustu minuun »
Merita Sipovaara

Ota yhteyttä
10
Merita Sipovaara

Kiinteistönvälittäjä, LKV, KED

045 606 6565 merita.sipovaara@remax.fi Tutustu minuun »
Anton Swanljung

Ota yhteyttä
10
Anton Swanljung

Kiinteistönvälittäjä, LKV, LVV, KiAT

045 2754 666 anton.swanljung@remax.fi Tutustu minuun »
Meri Tefilovik

Ota yhteyttä
9.5
Meri Tefilovik

Myyntineuvottelija

040 776 3027 meri.tefilovik@remax.fi Tutustu minuun »
Mikael Turkki

Ota yhteyttä
9
Mikael Turkki

Myyntineuvottelija KiAT,MBA,NHS,toimitilakonsultti

040 1560 109 mikael.turkki@remax.fi Tutustu minuun »
Jukka Vainio

Ota yhteyttä
9
Jukka Vainio

Kiinteistönvälittäjä LKV, LVV

050 345 0666 jukka.vainio@remax.fi Tutustu minuun »
Hanna Virtanen

Ota yhteyttä
9.5
Hanna Virtanen

Kiinteistönvälittäjä LKV, LVV

041 432 9667 hanna.virtanen@remax.fi Tutustu minuun »
Ari Wiskari

Ota yhteyttä
8
Ari Wiskari

Kiinteistönvälittäjä LKV, LVV

0400 418 508 ari.wiskari@remax.fi Tutustu minuun »
Fredrik Zitting

Ota yhteyttä
9.5
Fredrik Zitting

Kiinteistönvälittäjä LKV, LVV

050 324 9950 fredrik.zitting@remax.fi Tutustu minuun »
Eija Martikainen

Ota yhteyttä
Eija Martikainen

LVV, VuT, YAT, sihteeri

+358 50 501 9991 eija.martikainen@remax.fi Tutustu minuun »

Casa Alto Oy LKV

Laivurinrinne 1
00120 Helsinki

+358 500 322 232
Ota yhteyttä

y-tunnus 2284434-3

RE/MAX Casa Alto toimii entisen elokuvateatteri Meranon tiloissa Helsingin Viiskulmassa. Toimistomme on myös palkittu Euroopan tyylikkäimpänä Remax toimistona, sekä on myös AAA-luokitettu Suomen menestynein kiinteistönvälitystoimisto. Konttorimme on avoinna ma-pe 9.00 - 17.00 Päivystyspalvelumme 24/7 numerossa 0500 322 232 Konttorimme on avoinna ma-pe 9.00 - 17.00 Päivystyspalvelumme 24/7 numerossa 0500 322 232