Apua myymiseen tai ostamiseen
Tilaa ilmainen arvio asunnostasi

Unelmien asunto aikaa tuhlaamatta
Käytä pikahakuamme

- 000 €
-

RE/MAX Casa Alto toimii entisen elokuvateatteri Meranon tiloissa Helsingin Viiskulmassa. Toimistomme on myös palkittu Euroopan tyylikkäimpänä Remax toimistona, sekä on myös AAA-luokitettu Suomen menestynein kiinteistönvälitystoimisto. Konttorimme on avoinna ma-pe 9.00 - 17.00 Päivystyspalvelumme 24/7 numerossa 0500 322 232

Seuraa meitä somessa

Ota heti yhteyttä!

Peter Juslin

Ota yhteyttä
10
Peter Juslin

LKV,LVV,KiAT,NHS,kaupanvahvistaja

050 310 5507 peter.juslin@remax.fi Tutustu minuun »
Juha-Matti Martikainen

Ota yhteyttä
9.5
Juha-Matti Martikainen

LKV, LVV, KiAT, toimitusjohtaja

+358 50 406 6666 j-m.martikainen@remax.fi Tutustu minuun »
Antti Tillanen

Ota yhteyttä
10
Antti Tillanen

LKV, LVV, KiAT, PVS, vastaava hoitaja

+358 40 7277 003 antti.tillanen@remax.fi Tutustu minuun »
René Messia de Prado

Ota yhteyttä
10
René Messia de Prado

Kiinteistönvälittäjä, LKV, LVV, KiAT, NHS

+358 40 518 6949 rene.messiadeprado@remax.fi Tutustu minuun »
Leena Ankkuriniemi

Ota yhteyttä
Leena Ankkuriniemi

Myyntineuvottelija

040 724 6843 leena.ankkuriniemi@remax.fi Tutustu minuun »
Mikael Backlund

Ota yhteyttä
9.5
Mikael Backlund

Kiinteistönvälittäjä LKV, LVV

044 235 3871 mikael.backlund@remax.fi Tutustu minuun »
Kasimir K. Baltzar

Ota yhteyttä
9.5
Kasimir K. Baltzar

Kiinteistönvälittäjä, LKV, LVV, TeK, FIA

050 585 8888 kasimir.baltzar@remax.fi Tutustu minuun »
Nina Brandenburg

Ota yhteyttä
Nina Brandenburg

Projektipäällikkö, HM

040 640 4034 nina.brandenburg@remax.fi Tutustu minuun »
Jan Fischer

Ota yhteyttä
Jan Fischer

Myyntineuvottelija, MSc(Econ)

040 772 0668 jan.fischer@remax.fi Tutustu minuun »
Niclas Grönroos

Ota yhteyttä
8
Niclas Grönroos

Myyntineuvottelija

045 113 4786 niclas.gronroos@remax.fi Tutustu minuun »
Anna-Maija Halsas

Ota yhteyttä
9.5
Anna-Maija Halsas

Kiinteistönvälittäjä, LKV, LVV, KiAT

040 482 5236 anna-maija.halsas@remax.fi Tutustu minuun »
Mikko Halsas

Ota yhteyttä
8.5
Mikko Halsas

Kiinteistönvälittäjä, LKV, dipl.ins.

040 831 9196 mikko.halsas@remax.fi Tutustu minuun »
Tiina Hynninen

Ota yhteyttä
10
Tiina Hynninen

Kiinteistönvälittäjä, LKV, LVV, DI

040 544 3464 tiina.hynninen@remax.fi Tutustu minuun »
Jonne Juusela

Ota yhteyttä
Jonne Juusela

LKV, KTM, Projektipäällikkö

050 571 7278 jonne.juusela@remax.fi Tutustu minuun »
Kari Kallio

Ota yhteyttä
10
Kari Kallio

Myyntineuvottelija

044 507 5077 kari.kallio@remax.fi Tutustu minuun »
Esti Kangasvuori

Ota yhteyttä
Esti Kangasvuori

Myyntineuvottelija

040 320 2727 esti.kangasvuori@remax.fi Tutustu minuun »
Mari Kärkkäinen

Ota yhteyttä
9
Mari Kärkkäinen

Myyntineuvottelija, eMBA, Projektipäällikkö

040 596 77 41 mari.karkkainen@remax.fi Tutustu minuun »
Nina Kovanen

Ota yhteyttä
Nina Kovanen

LVV, VTM

050 530 1844 nina.kovanen@remax.fi Tutustu minuun »
Jussi Laaka

Ota yhteyttä
Jussi Laaka

Varatuomari, eMBA, kaupanvahvistaja

0400 410 720 jussi.laaka@remax.fi Tutustu minuun »
Tarja Lehmusto

Ota yhteyttä
Tarja Lehmusto

Kiinteistönvälittäjä, LKV, LVV, KED

050 354 5590 tarja.lehmusto@remax.fi Tutustu minuun »
Karri Liintola

Ota yhteyttä
9.5
Karri Liintola

Kiinteistönvälittäjä, LKV, LVV, KiAT

044 3044 304 karri.liintola@remax.fi Tutustu minuun »
Sebastian Linden

Ota yhteyttä
10
Sebastian Linden

Kiinteistönvälittäjä, LKV, LVV, KiAT, NHS

+358 50 536 1876 sebastian.linden@remax.fi Tutustu minuun »
Johnny Lindroos

Ota yhteyttä
9
Johnny Lindroos

Myyntineuvottelija

045 108 2682 johnny.lindroos@remax.fi Tutustu minuun »
Timo Lötjönen

Ota yhteyttä
Timo Lötjönen

Kiinteistönvälittäjä, LKV, LVV, IAT

045 220 1777 timo.lotjonen@remax.fi Tutustu minuun »
Kirsi Maasalo

Ota yhteyttä
Kirsi Maasalo

Kiinteistönvälittäjä, LKV, LVV, MMM, MH, PVS

040 557 2505 kirsi.maasalo@remax.fi Tutustu minuun »
Kari Matilainen

Ota yhteyttä
Kari Matilainen

Kiinteistönvälittäjä, LKV, LVV

050 5151 559 kari.matilainen@remax.fi Tutustu minuun »
Aida Mazhar

Ota yhteyttä
10
Aida Mazhar

Myyntineuvottelija, KiAT, NHS

045 172 8787 aida.mazhar@remax.fi Tutustu minuun »
Pekka Merta

Ota yhteyttä
8.5
Pekka Merta

Kiinteistönvälittäjä LKV, LVV, kaupanvahvistaja

0500 445 849 pekka.merta@remax.fi Tutustu minuun »
Jonathan Nikander

Ota yhteyttä
Jonathan Nikander

Myyntineuvottelija

0400 286 207 jonathan.nikander@remax.fi Tutustu minuun »
Virpi Nisula

Ota yhteyttä
9.5
Virpi Nisula

Kiinteistönvälittäjä, LKV, LVV

040 583 8489 virpi.nisula@remax.fi Tutustu minuun »
Roni Nurminen

Ota yhteyttä
Roni Nurminen

Kiinteistönvälittäjä, LKV, LVV

044 3022 666 roni.nurminen@remax.fi Tutustu minuun »
Juha Raivio

Ota yhteyttä
9
Juha Raivio

Myyntineuvottelija

041 499 9854 juha.raivio@remax.fi Tutustu minuun »
Seppo Rantamaula

Ota yhteyttä
Seppo Rantamaula

Kiinteistönvälittäjä, LKV, LVV

050 301 1892 seppo.rantamaula@remax.fi Tutustu minuun »
Tea Reinikainen

Ota yhteyttä
9
Tea Reinikainen

Kiinteistönvälittäjä LKV, LVV

045 172 7676 tea.reinikainen@remax.fi Tutustu minuun »
Timo Romakkaniemi

Ota yhteyttä
9.5
Timo Romakkaniemi

Myyntineuvottelija

0440 845 845 timo.romakkaniemi@remax.fi Tutustu minuun »
Harri Saarnio

Ota yhteyttä
9
Harri Saarnio

Myyntineuvottelija, KiAT, Dipl.ekon

045 236 4441 harri.saarnio@remax.fi Tutustu minuun »
Markus Selin

Ota yhteyttä
8.5
Markus Selin

Kiinteistönvälittäjä LKV, LVV, KiAT

044 3133 191 markus.selin@remax.fi Tutustu minuun »
Merita Sipovaara

Ota yhteyttä
10
Merita Sipovaara

Kiinteistönvälittäjä, LKV, KED

045 606 6565 merita.sipovaara@remax.fi Tutustu minuun »
Miikka Susi

Ota yhteyttä
Miikka Susi

Myyntineuvottelija

040 575 5845 miikka.susi@remax.fi Tutustu minuun »
Anton Swanljung

Ota yhteyttä
10
Anton Swanljung

Kiinteistönvälittäjä, LKV, LVV, KiAT

045 2754 666 anton.swanljung@remax.fi Tutustu minuun »
Meri Tefilovik

Ota yhteyttä
9.5
Meri Tefilovik

Myyntineuvottelija

040 776 3027 meri.tefilovik@remax.fi Tutustu minuun »
Mikael Turkki

Ota yhteyttä
Mikael Turkki

Myyntineuvottelija, NHS

040 1560 109 mikael.turkki@remax.fi Tutustu minuun »
Jukka Vainio

Ota yhteyttä
Jukka Vainio

Kiinteistönvälittäjä LKV, LVV

050 345 0666 jukka.vainio@remax.fi Tutustu minuun »
Hanna Virtanen

Ota yhteyttä
9.5
Hanna Virtanen

Myyntineuvottelija

041 432 9667 hanna.virtanen@remax.fi Tutustu minuun »
Eija Martikainen

Ota yhteyttä
Eija Martikainen

LVV, VuT, YAT, sihteeri

+358 50 501 9991 eija.martikainen@remax.fi Tutustu minuun »

Casa Alto Oy LKV

Laivurinrinne 1
00120 Helsinki

+358 500 322 232
Ota yhteyttä

y-tunnus 2284434-3

RE/MAX Casa Alto toimii entisen elokuvateatteri Meranon tiloissa Helsingin Viiskulmassa. Toimistomme on myös palkittu Euroopan tyylikkäimpänä Remax toimistona, sekä on myös AAA-luokitettu Suomen menestynein kiinteistönvälitystoimisto. Konttorimme on avoinna ma-pe 9.00 - 17.00 Päivystyspalvelumme 24/7 numerossa 0500 322 232